Návštěvy klientů - nutnost rezervace předem
07.07 2020 | ČernošiceVážené rodiny,
s ohledem na vývoj epidemiologické situace v Praze a Středočeském kraji jsme se na základě doporučení Krajské hygienické stanice rozhodli s platností od 9. července do odvolání k návratu k registračnímu systému návštěv.
A jak se budou návštěvy realizovat?
- Registrační systém: www.alzheimercentrum.cz/rezervace
- Zde vyplníte veškeré požadované údaje
- Po vyplnění veškerých údajů klikněte na „odeslat rezervaci“, o přijetí požadavku budete informování e-mailem
- Po schválení rezervace obdržíte e-mail potvrzující datum a čas návštěvy
- V případě, že nemáte možnost online rezervace, kontaktujte prosím ve všední den v čase od 8:00 do 17:00 sociální pracovnici Bc. Hanu Bělohlávkovou na tel. čísle 775 893 803 případně vrchní sestru Mgr. Veroniku Tupou na tel. čísle 778 494 051
Rezervaci návštěvy je nutno provést minimálně 24 hodin před její realizací. Lze rezervovat maximálně jednu hodinu denně.
Jak budou návštěvy probíhat?
· Ke každému klientovi mohou přijít pouze dvě osoby
· Před vstupem bude provedena dezinfekce rukou, vyplněno čestné prohlášení, je nutná vlastní ochrana úst a nosu
· V případě, že tělesná teplota bude vyšší než 37,0°C, či při příznacích nebude návštěva umožněna
· Při příznivém počasí bude návštěva probíhat ve venkovních prostorách zařízení
· Uvnitř centra bude návštěva probíhat pouze při nepřízni počasí, a to ve vyčleněných prostorech
· Mezi cizími osobami musí být dodržovány doporučené odstupy
· Po každé návštěvě musí být provedena dezinfekce ploch
Jsme si vědomi, že tato nařízení Vás budou v průběhu návštěvy limitovat, ale i přesto Vás prosíme o toleranci a dodržování těchto pravidel. Všichni máme společný cíl a tím je zdraví Vaše a Vašich blízkých.
Děkujeme Vám a budeme se těšit na společná setkání.
V případě jakýchkoliv dotazů jsme k dispozici.