Kariéra inzerát

Práce v rodinném prostředí.
Sehraný kolektiv profesionálů.
Rádi pomáháme, buďte v tom s námi!

Riaditeľ/ka Alzheimercentra

Piešťany

Riaditeľka Alzheimercentra

Náplň práce:

  • Riadenie prevádzky a personálu zvereného Alzheimercentra.
  • Zodpovednosť za kvalitu poskytovanej starostlivosti v súlade s legislatívou a štandardami.
  • Zodpovednosť za ekonomiku centra v súlade s budgetom.
  • Stretnutia s klientami a ich rodinami.
  • Vedenie, motivácia a rozvoj zamestnancov.
  • Zodpovednosť za obsadenosť zmien, spolupráca pri nábore a výbere zamestnancov.
  • Administratíva spojená s vedením centra, pravidelné reporty, prehľady.
  • Schvalovanie dochádzok, odmien, realizácia porád.
  • Spolupráca na tvorbe plánu rozvoja a investícií.
  • Spoluprácea s miestnymi úradmi a inštitúciami, s obchodnými partnermi.
  • Budovanie dobrého mena spoločnosti v regióne.
  • Denná spolupráca s ostatnými oddeleniami (Nákup, HR, Financie, Metodický tým a dalšie).

Požadujeme:

  • Vzdelanie – sociálne, zdravotníckeho alebo ekonomického smeru výhodou.
  • min. 5 rokov praxe vo vedení väčšieho týmu a prevádzky firmy/zariadenia.
  • Prax v sociálnej a zdravotnej oblasti.
  • Dobré organizačné a komunikačné schopnosti.
  • Schopnosť stanovovať a dodržovaťt ciele, riadiť priority.
  • Znalosť práce s PC na dobrej úrovni (MS Office).
  • Vodičský preukaz "B".

Ponúkame:

  • Dobré mzdové podmienky.
  • HPP na dobu neurčitú.
  • 25 dní dovolenky.
  • Dotované stravovanie (obed za 0,50 EURO).
  • Odborný rast a vzdelávanie.
  • Rodinné pracovné prostredie.
  • Vernostná ročná odmena.
  • Letný tábor pre deti.
  • Zmysluplnú prácu.
  • Služobný mobil, notebook.
  • Nástup ihneď.

V prípade vášho záujmu zašlite svoj profesijný životopis s motivačným dopisom.